Cennik

Ile kosztuje sesja fotograficzna ?

Pracuję na zasadzie a'la carte co oznacza, że po rozliczeniu za wykonanie sesji to Ty decydujesz ile kupić zdjęć cyfrowych czy produktów. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółową ofertą:

SESJA W TYGODNIU

300

2 godziny pracy fotografa

plener, mini studio, sesja u klienta

zarezerwuj!

SESJA W WEEKEND

450

2 godziny pracy fotografa

plener, mini studio, sesja u klienta

zarezerwuj!

Zdjęcie cyfrowe po obróbce

BASIC

35

szt.
sesje dziecięce, rodzinne, ciążowe, noworodkowe

autorska obróbka

PRO

50

szt.
sesje biznesowe , portretowe, buduarowe i akty

autorska obróbka

profesjonalny retusz

FINE ART

120

szt.
Sesje typu Fine Art w tym projekt ETERNITY WOMAN

autorska obróbka

profesjonalny retusz

efekty specjalne

1.Rezerwacja

Rezerwacji terminu sesji można dokonać wybierając datę i godzinę w zakładce KALENDARZ, telefonicznie  pod numerem 509 778 537  lub mailem fotograf@memoryart.pl Zapraszam do skorzystania z formularza kontaktowego na stronie. W treści wiadomości proszę o wskazanie rodzaju sesji ( np. rodzinna, ciążowa, kobieca ) oraz ilości osób. Jeżeli w dniu sesji nie będzie pogody oczywiście będziemy ustalać nowy termin.

2.Opłata za rezerwację terminu

Aby zarezerwować potwierdzony przez fotografa termin dowolnej sesji należy wpłacić na konto Memory Art fotografia zaliczkę w kwocie 100 zł . Wpłata jest wymagana do 3 dni od daty ustalenia terminu sesji. Po wpłynięciu środków otrzymujecie Państwo fakturę elektroniczną.

Numer rachunku

Bank Millenium PL27116022020000000243108411

Karolina Juszczyk Memory Art fotografia ul. Wólczyńska 63 m 274, 01-931 Warszawa

4.Konsultacja

Konsultacja – to czas na ustalenie szczegółów sesji – jej stylu, charakteru i lokalizacji. Każdy klient otrzymuje propozycje stylizacji dobraną indywidualnie do oczekiwań.

5.Makijaż & Fryzura

Jeżeli chcesz skorzystać z usługi profesjonalnej wizażystki,  która podkreśli Twoją urodę na zdjęciach, w  dniu sesji zaplanuj dodatkową godzinę na przygotowania. Wizażystka może przyjechać do Ciebie do domu lub studia. Koszt wizażu i ułożenia fryzury przez IZĘ JANUSIEWICZ to  150 zł.

6.Ubrania & dodatki

Wszystkie dodatki ze studia ( ubranka dziecięce do roczku) oraz ubrania kobiece Eternity Design są do Państwa dyspozycji.Nie wiesz jak ubrać się do sesji? Zajrzyj do tablicy inspitacji TU
Pamiętaj ! Nie wybieraj więcej niż 3 kolorów dla całej rodziny. Nie mieszaj deseni – kratki, kwiatki i paski lepiej wyglądają z gładkimi ubraniami.

7.Sesja fotograficzna

Sesję możemy zrealizować w dowolnym miejscu w Warszawie – w plenerze, u Państwa w mieszkaniu lub u mnie w domowym Mini Studio przy ul. Wólczyńskiej 63 m 274  w Warszawie ( mini studio + wnętrza mojego mieszkania – salon i sypialnia idealnie sprawdzają się  do rodzinnych sesji life style oraz zdjęć buduarowych,  kobiecych czy biznesowych). Duże studio fotograficzne Studio Chmury wynajmowane na życzenie kosztuje 80 zł za godzinę. Sesje wyjazdowe poza Warszawę wyceniane są indywidualnie.

8.Selekcja zdjęć

Fotograf po dokonaniu selekcji utworzy dla Państwa galerię z miniaturkami zdjęć do wyboru w programie ZALAMO. Możecie wybrać ulubione zdjęcia cyfrowe  online w domowym zaciszu i przesłać wybór jednym kliknięciem do fotografa. System umożliwi Wam także bezpośrednią zapłatę  oraz automatyczne pobranie zdjęć. Wystarczy dostęp do internetu.

9.Obróbka i zdjęcia cyfrowe

Wszystkie zdjęcia, które wybierzecie będą poddane profesjonalnej autorskiej obróbce. Nie ma limitu ujęć to wy decydujecie ile zdjęć chcecie kupić.

10.Produkty

Możecie Państwo wybrać profesjonalnej jakości odbitki, powiększenia, wydruki artystyczne, canvasy, albumy i fotoksiążki. Z przyjemnością doradzę jak oprawić Wasze fotografie aby cieszyły oko wiele lat.  Na życzenie przedstawię Państwu wizualizację zdjęć we wnętrzach. Zapytaj o interesujący Ciebie produkt a otrzymasz indywidualną wycenę.

Ceny najczęściej kupowanych odbitek:

format 13 x 18  /  5 zł

format 21 x15  /  7 zł

11.Rozliczenie

Za zamówione usługi i produkty wystawiam fakturę vat lub paragon ( przy płatności gotówką). Realizuję także plany płatności w ratach.

12.Wysyłka

Zdjęcia cyfrowe będą dostępne do pobrania bezpośrednio z systemu Zalamo, otrzymacie Państwo swój login i hasło do galerii.  Odbitki i inne produkty można odebrać osobiście w mini studio ( po wcześniejszym umówieniu )  lub mogą zostać przesłane do paczkomatu INPOST /  9 zł lub wysłane kurierem /  19 zł.

13.Galeria on – line

Na tym nie koniec! Jeżeli chcesz podzielić się zdjęciami z rodziną zamów piękną galerię on line chronioną  z hasłem  – 50 zł