memoryart fotografia
Cennik

Ile kosztuje sesja fotograficzna ?

Pracuję na zasadzie a'la carte co oznacza, że po rozliczeniu za wykonanie sesji to Ty decydujesz ile kupić zdjęć cyfrowych czy produktów. Zapraszam do zapoznania się ze szczegółową ofertą:

SESJA W TYGODNIU

300 zł

czas pracy do 2 godzin

zarezerwuj!

SESJA W WEEKEND

450 zł

czas pracy do 2 godzin

zarezerwuj!

  • każda kolejna rozpoczęta godzina pracy fotografa –  150 zł

+  Zdjęcia cyfrowe po obróbce

BASIC

40 zł

szt.
sesje rodzinne, dziecięce, ciążowe, noworodkowe life style

autorska obróbka

retusz podstawowy

 

PRO

150 zł

szt.
sesje biznesowe prywatne, portretowe, buduarowe i akty

autorska obróbka

profesjonalny retusz

 

REKLAMA

500 zł

szt.
Sesje biznesowe komercyjne

* z przekazaniem praw autorskich

autorska obróbka

profesjonalny retusz

FINE ART

1000 zł

szt.
Sesje typu Fine Art w tym projekt ETERNITY WOMAN

        dobór stylizacji i dekoracji

autorska obróbka

profesjonalny retusz

 efekty specjalne

wydruk fine art

 

*reportaże wyceniane są indywidualnie

W Memory Art fotografia całkowity koszt sesji to cena za wykonanie sesji wg czasu oraz zdjęcia wybrane do obróbki ( nie ma limitów ani pakietów każdy kupuje tyle  ile chce) W przypadku bonów upominkowych możliwa jest przedpłata za konkretną ilość zdjęć cyfrowych. Sesje w plenerze i u klienta są wliczone w koszt usługi wykonania sesji. Wynajem wizażystki, studia,  apartamentu do zdjęć  lub innego miejsca liczony jest wg. oferty wynajmującego.

Sesja zdjęciowa w tygodniu kosztuje  300 zł  a  w weekend 450 zł ( każda kolejna godzina pracy 100 zł)

zdjęcia cyfrowe po obróbce ( sesje rodzinne i dziecięce)   40zł/szt

Przykładowe symulacje ilościowe dla sesji rodzinnych wykonanych w ciągu tygodnia

10 zdjęć – 300 zł + 400 zł = 700 zł

15 zdjęć – 300 zł + 600 zł = 900 zł

20 zdjęć – 300 zł + 800 zł = 1100 zł

25 zdjęć – 300 zł + 1000zł = 1300 zł

30 zdjęć – 300 zł + 1200 zł = 1500 zł

Odbitki  są wyceniane  zawsze indywidualnie według życzeń klientów co do ilości i wymiaru ( dodatkowo płatne )

Powyższe kwoty zawierają VAT.

1.Rezerwacja

Rezerwacji terminu sesji można dokonać wybierając datę i godzinę w zakładce KALENDARZ, telefonicznie  pod numerem 509 778 537  lub mailem fotograf@memoryart.pl Zapraszam do skorzystania z formularza kontaktowego na stronie. W treści wiadomości proszę o wskazanie rodzaju sesji ( np. rodzinna, ciążowa, kobieca ) oraz ilości osób. Jeżeli w dniu sesji nie będzie pogody oczywiście będziemy ustalać nowy termin.

2.Zaliczka

Aby zarezerwować potwierdzony przez fotografa termin dowolnej sesji należy wpłacić na konto Memory Art fotografia zaliczkę w kwocie 100 zł . Wpłata jest wymagana do 3 dni od daty ustalenia terminu sesji. Po wpłynięciu środków otrzymujecie Państwo fakturę elektroniczną.

Numer rachunku

Bank Millenium PL27116022020000000243108411

Karolina Juszczyk Memory Art fotografia ul. Wólczyńska 63 m 274, 01-931 Warszawa

4.Konsultacja

Konsultacja – to czas na ustalenie szczegółów sesji – jej stylu, charakteru i lokalizacji. Każdy klient otrzymuje propozycje stylizacji dobraną indywidualnie do oczekiwań.

5.Makijaż & Fryzura

Jeżeli chcesz skorzystać z usługi profesjonalnej wizażystki,  która podkreśli Twoją urodę na zdjęciach, w  dniu sesji zaplanuj dodatkową godzinę na przygotowania.  Koszt wizażu i ułożenia fryzury od 350 zł . Współpracuję  z wizażystkami: Olgą Sękalską oraz   Izą Janusiewicz

6.Ubrania & dodatki

Nie wiesz jak ubrać się do sesji? Zajrzyj do tablicy inspiracji TU
Pamiętaj ! Nie wybieraj więcej niż 3 kolorów dla całej rodziny. Nie mieszaj deseni – kratki, kwiatki i paski lepiej wyglądają z gładkimi ubraniami.

7.Sesja fotograficzna

Sesję możemy zrealizować w dowolnym miejscu w Warszawie – w plenerze, u Państwa lub w studiu fotograficznym  np  Studio Chmury wynajem od 50zł/godzinę.  Sesje wyjazdowe poza Warszawę wyceniane są indywidualnie.

8.Selekcja zdjęć

Fotograf po dokonaniu selekcji utworzy dla Państwa galerię z miniaturkami zdjęć do wyboru w programie ZALAMO. Możecie wybrać ulubione zdjęcia cyfrowe  online w domowym zaciszu i przesłać wybór jednym kliknięciem do fotografa. System umożliwi Wam także bezpośrednią zapłatę  oraz automatyczne pobranie zdjęć. Wystarczy dostęp do internetu.

9.Obróbka i zdjęcia cyfrowe

Wszystkie zdjęcia, które wybierzecie będą poddane profesjonalnej autorskiej obróbce. Nie ma limitu ujęć to wy decydujecie ile zdjęć chcecie kupić.

*****Zakres obróbki obejmuje:
Poprawki w zakresie oświetlenia i warunków panujących na planie zdjęciowym: 
Przyciemnienie, rozjaśnienie zdjęcia, kontrast, balans bieli ( czyli ocieplenie lub ochłodzenie zdjęcia)
Usuwanie lub kopiowanie fragmentów  zdjęcia – wynikające z warunków panujących na planie zdjęciowych ( przedłużenie tła, usuwanie lampy która weszła w kadr, usunięcie kabla zasilającego lampę studyjną)
Korekta kolorystyczna
Autorska obróbka kolorystyczna  uwzględniająca styl narzucony przez zlecającego
Retusz naturalny – w tym  wygładzenie naturalne skóry, usunięcie czasowych zmian typu  wypryski, przebarwienia, zadrapania, niekorzystny kolor skóry ( czerwona twarz), naturalne wybielenie zębów, drobne korekty postaci, wygładzanie zagnieceń w ubraniu tylko  gładkiego materiału bez wzorów. * Retusz podstawowy nie obejmuje zmiany proporcji i cech indywidualnych  twarzy i ciała  ( owal twarzy, usunięcie podbródka, zmniejszanie nosa, depilacja brwi i zmiana ich kształtu) Usuwanie pieprzyków, znamion stanowiących o indywidualnych charakterze twarzy wykonuję tylko na życzenie zlecającego.
Cena sesji nie obejmuje retuszu,  na który klient miał wpływ przed sesją – np, niedomalowane paznokcie, pogniecione ubranie, zmiana koloru ubrania czy włosów , zmiana uczesania, odrosty, …itp
Oferta nie obejmuje usuwania ani dodawania postaci lub przedmiotów.
W przypadku  zlecenia retuszu bądź obróbki przekraczającej Zakres z Umowy  zamówienie to może być zrealizowane przez firmę specjalizującej się w grafice i retuszu za dodatkową opłatą po zaakceptowaniu wyceny przez zlecającego.

10.Produkty

Możecie Państwo wybrać profesjonalnej jakości odbitki, powiększenia, wydruki artystyczne, canvasy, albumy i fotoksiążki. Z przyjemnością doradzę jak oprawić Wasze fotografie aby cieszyły oko wiele lat.  Zapytaj o interesujący Ciebie produkt a otrzymasz indywidualną wycenę.W profilu klienta będziesz mógł zamówić odbitki online:-)

11.Rozliczenie

Za zamówione usługi i produkty wystawiam fakturę vat lub paragon ( przy płatności gotówką). Realizuję także plany płatności w ratach.

12.Wysyłka

Zdjęcia cyfrowe będą dostępne do pobrania bezpośrednio z systemu Zalamo, otrzymacie Państwo swój login i hasło do galerii.  Odbitki i inne produkty można odebrać osobiście ( po wcześniejszym umówieniu )  lub mogą zostać przesłane do paczkomatu INPOST /  13 zł lub wysłane kurierem /  19 zł.

13.Galeria on – line

Na tym nie koniec! Jeżeli chcesz podzielić się zdjęciami z rodziną zamów piękną galerię on line chronioną  z hasłem  – 50 zł