memoryart fotografia

Pocztówki z podróży

8 sierpnia 2013 ,

Zapraszam na cykl fotografii, które każdego dnia przeniosą Was do innego zakątka Europy. Nasza podróż  to 6000 km  pełnych emocji i niezapomnianych obrazów – zapraszam do zaglądania!

Spieczone słońcem słoneczniki powitały nas na autostradzie w AUSTRII.

Karuzela VINTAGE we Florencji…uwielbiam Włochy, ich spontaniczność, smaki lata i  piękną architekturę. W każdej zapadającej się sielskiej posiadłości z okiennicami chciałabym zamieszkać!

poczta2

Włochy mają w sobie to coś – magię przeszłości!

A dziś coś ze smaków Italii czyli to co kocham najbardziej – słodkości! Życzę Wam cudownej , leniwej niedzieli!

Wylegiwać się pod piniowym parasolem – bezcenne!

poczta5Dziś gratka dla małych i dużych wielbicieli pirackich opowieści! Galeon Neptun to przepiękny statek stojący w największym morskim porcie Włoch w Genui.To  bohater filmu ” Piraci” Romana Polańskiego , który wciąż mimo upływu lat budzi zachwyt turystów. Genua to także miasto urodzenia wielkiego podróżnika – odkrywcy nowych lądów K. Kolumba.

A dla moich dzieci zawsze w podróży najważniejsza jest woda!

Kto był ten wie – miejsce iście magiczne!

Dziś powitamy cudowne francuskie wybrzeże! Tak mieszkać to marzenie!

Zakochana jestem bez pamięci w tym miejscu ! Saint Tropez -ma urok małej wioski rybackiej ze szczyptą ekskluzywnego świata równoległego w którym pije się  najdroższego szampana.

Już prawie koniec sierpnia, taki zmierzch lata….przypomniał mi się nasz ostatni wieczór we Francji i ten oto basen wieczorną porą.

POCZTA10

Co Kocham w Hiszpanii? Emocje, Flamenco, tapasy, paellę, Sangrię , piękne wybrzeże i sztukę, która doskonale odzwierciedla hiszpańskie gorące serca!